Vítání jara na Farkáně

Vítání jara na Farkáně 15. 4. 2015

Středa 15. 4. 2015 byla pro naši akci jako stvořená. Navzdory tomu, že zima nebyla nijak dramatická, všichni jsme čekali na příchod jara. Námi zvolené datum nekorespondovalo s nástupem jara astronomickým, čekání se však vyplatilo! Sluníčko krásně svítilo a tak příchozí mohli užívat jarní atmosféry dle libosti.

Farkáňská omladina svým tanečním vystoupením vyvolala úsměv na tváři všech přihlížejících a navodila sousedskou atmosféru. Babičkám a maminkám, které s nimi nacvičily vystoupení a zazpívaly (D.Chramosilová, K.Havlová, T.Rozhonová, K.Janoušková a MUDr.J.Tuková), patří dík!

Navštěvníkům bylo nabízeno občerstvení, mohli navštívit dobročinný bazar, nahlédli do nabídky Domácí dílny naší členky M.Vyskočilové a její kolegyně. Velký ohlas měla nabídka historické pohlednice Farkáně, kterou náš spolek nechal zhotovit dle návrhu naší členky ing.M.Moravcové.

Děti se mohly projet na koních, což bylo velkou atrakcí, pro městské děti. Nálada byla jako vždy příjemná a slovy politika bychom mohli říci, že probíhaly i panelové diskuze (na téma jistě příjemnější).

Děkujeme všem přítomným za účast a jménem výboru našeho spolku si dovolujeme poděkovat těm, kteří se na přípravě hezké, sousedské akce podíleli:

T.Rozhonová, D.Chramosilová,K.Havlová, K.Janoušková,Z.Mikulková,manželé Polákovi, manželé Vyskočilovi, ing.M.Moravcová, ing.Z.Laciga a především pak J.Koubkovi s rodinou a báječným dětem.

fotografie Mgr.P.Honzáka [nggallery id=6]