Akce

KNIHA PŘÍTEL ČLOVĚKA

Vážení sousedé, dovolte, abychom Vás informovali, že náš spolek (EHSONF) a Seniorské klubíčko instalovali vlastní prací knihobudku na náměstí na Farkáně – prostor u lípy.

  • Chceme tímto počinem zachránit knihy, které jsou ve Vašich domácnostech bez využití, ale v dobrém stavu. Přineste je a vložte do polic knihobudky, svoje místo mají knihy pro dospělé i děti. Již dnes Vám děkujeme!!
  • Především Vám však chceme nabídnout něco pro zábavu a poučení. Vypůjčené knihy vracejte v dobrém stavu a dbejte na čistotu v prostoru.
  • Zároveň zde naleznete i časopis MČ Praha 5 Pětka, který nebude od dubna 2024 distribuován do Vašich poštovních schránek.
  • Uprostřed čelní strany KB je umístěna nástěnka, kde můžete umístit svůj inzerát, či zprávu z Vaší ulice, Vaší rodiny a vyjádřit svůj názor na dění v naší lokalitě.
  • Od nás zde naleznete informace o akcích a naší činnosti.

Věříme, že přijmete tento nový fenomén s radostí a respektem.

Rozšířený výbor z.s. EHSONF

Členská schůze spolku EHSONF

Vážení členové spolku, vážení sousedé a přátelé,

Dovolujeme si vás pozvat na Členskou schůzi spolku EHSONF,která se bude konat dne 23. 11. 2022 ( všechny podrobnosti naleznete v přiložené pozvánce ). Na pořadu je  Volba výboru, členů kontrolní komise a členů Rozšířeného výboru. Věříme, že se proto zúčastníte v plném počtu.

  • Součástí této pozvánky je i Přihláška do spolku pro případ, že by někdo z vašich blízkých, sousedů a nebo příznivců projevil zájem o vstup do spolku a chtěl ve spolku pracovat.
  • Součástí této přílohy je i materiál Poslání a historie spolku EHSONF.

Po dlouhé přestávce se zase setkáme při této „akci úřední“, těšíme se na vás a přejeme příjemné podzimní dny.

Pěkný den přeje za  RV spolku

Hana Krčilová

Pozvánka

PLNA moc bianco

Historieaposlanispolkustr.1

Historieaposlanispolkustr.2